12 Nov – 2020

Taça 12 Novembru

2020

Klubu sira

Jogu & Rezultadu

Kualifikasaun
13 Nov 20204:00 pm
Lalenok United FC
5 0
Nagardjo FC
13 Nov 2020 4:00 pm
Lalenok United FC
5
0
Nagardjo FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Romario S. Teti | Assistant: Antonio Carvalho | Assistant: Juviano Saves Reis | Fourth official: Francisco Ferreira
14 Nov 20204:00 pm
Assalam FC
2 4
 Boavista FC Timor
14 Nov 2020 4:00 pm
Assalam FC
2
4
 Boavista FC Timor
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Pedro Maia | Assistant: Gaspar Soares | Assistant: Almiro Baros | Fourth official: Eufrasio da Costa Silva
15 Nov 20204:00 pm
FC Porto Taibesi
1 1
Aitana FC
15 Nov 2020 4:00 pm
FC Porto Taibesi
1
1
Aitana FC
Penalties 2-4
| Estadio Municipal de Dili
Knockout
17 Nov 20204:00 pm
 AS Marca FC
0 0
Lika-Lika Lemorai FC
17 Nov 2020 4:00 pm
 AS Marca FC
0
0
Lika-Lika Lemorai FC
Penalties 3-5
| Estadio Municipal de Dili
18 Nov 20204:00 pm
 DIT FC
3 0
 Karketu Dili FC
18 Nov 2020 4:00 pm
 DIT FC
3
0
 Karketu Dili FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Nivio Fernandes | Assistant: Antonio Carvalho | Assistant: Juviano Saves Reis | Fourth official: Francisco Ferreira
19 Nov 20204:00 pm
Fitun Estudante FC
0 12
Lalenok United FC
19 Nov 2020 4:00 pm
Fitun Estudante FC
0
12
Lalenok United FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Francisco Ferreira | Assistant: Filomeno da Silva | Assistant: Elisio Lopes | Fourth official: Eufrasio da Costa Silva
20 Nov 20204:00 pm
Kablaki FC
0 2
 Boavista FC Timor
20 Nov 2020 4:00 pm
Kablaki FC
0
2
 Boavista FC Timor
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Romario S. Teti
21 Nov 20204:00 pm
 AS Ponta Leste
3 3
Aitana FC
21 Nov 2020 4:00 pm
 AS Ponta Leste
3
3
Aitana FC
Penalties 3-1
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Pedro Maia | Assistant: Antonio Carvalho
22 Nov 20204:00 pm
Santa Cruz FC
0 2
 Emmanuel FC
22 Nov 2020 4:00 pm
Santa Cruz FC
0
2
 Emmanuel FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Eufrasio da Costa Silva | Assistant: Filomeno da Silva | Assistant: Pedro Braga | Fourth official: Pedro Maia
24 Nov 20204:00 pm
Sporting de Timor FC
6 0
Academika FC
24 Nov 2020 4:00 pm
Sporting de Timor FC
6
0
Academika FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Francisco Ferreira | Assistant: Antonio Carvalho | Assistant: Elisio Lopes
25 Nov 20204:00 pm
Zebra FC
0 5
 AD. SLB Laulara
25 Nov 2020 4:00 pm
Zebra FC
0
5
 AD. SLB Laulara
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Juviano Saves Reis | Assistant: Filomeno da Silva | Assistant: Pedro Braga | Fourth official: Romario S. Teti
26 Nov 20204:00 pm
Lika-Lika Lemorai FC
0 7
Lalenok United FC
26 Nov 2020 4:00 pm
Lika-Lika Lemorai FC
0
7
Lalenok United FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Romario S. Teti | Assistant: Gaspar Soares
27 Nov 20204:00 pm
 Boavista FC Timor
3 0
 Emmanuel FC
27 Nov 2020 4:00 pm
 Boavista FC Timor
3
0
 Emmanuel FC
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Juviano Saves Reis | Assistant: Antonio Carvalho | Assistant: Elisio Lopes | Fourth official: Francisco Ferreira
28 Nov 20204:00 pm
 DIT FC
1 1
 AS Ponta Leste
28 Nov 2020 4:00 pm
 DIT FC
1
1
 AS Ponta Leste
Penalties 5-3
| Estadio Municipal de Dili
29 Nov 20204:00 pm
Sporting de Timor FC
0 4
 AD. SLB Laulara
29 Nov 2020 4:00 pm
Sporting de Timor FC
0
4
 AD. SLB Laulara
| Estadio Municipal de Dili
5 Dec 20204:00 pm
Lalenok United FC
1 1
 Boavista FC Timor
5 Dec 2020 4:00 pm
Lalenok United FC
1
1
 Boavista FC Timor
Penalties 3-1
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Romario S. Teti
6 Dec 20204:00 pm
 DIT FC
1 3
 AD. SLB Laulara
6 Dec 2020 4:00 pm
 DIT FC
1
3
 AD. SLB Laulara
| Estadio Municipal de Dili | Arbitru: Pedro Maia | Assistant: Antonio Carvalho | Fourth official: Francisco Ferreira
12 Dec 20204:00 pm
Lalenok United FC
1 1
 AD. SLB Laulara
12 Dec 2020 4:00 pm
Lalenok United FC
1
1
 AD. SLB Laulara
Penalties 4-1
| Estadio Municipal de Dili

Stats Center

  • Mellor Markador
Rank#PlayerClubNationalityGoals
1
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
6
2
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
5
3
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
4
4
  Boavista FC Timor
  Boavista FC Timor
4
5
  AD. SLB Laulara
  AD. SLB Laulara
4
6
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
3
7
  DIT FC
  DIT FC
3
8
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
2
9
  AS Ponta Leste
  AS Ponta Leste
2
10
  AS Ponta Leste
  AS Ponta Leste
2
11
  Boavista FC Timor
  Boavista FC Timor
2
12
  AD. SLB Laulara
  AD. SLB Laulara
2
13
  AD. SLB Laulara
  AD. SLB Laulara
2
14
  DIT FC
  DIT FC
2
15
 Aitana FC
 Aitana FC
2
16
 Sporting de Timor FC
 Sporting de Timor FC
2
17
 Aitana FC
 Aitana FC
2
18
  AD. SLB Laulara
  AD. SLB Laulara
2
19
 Lalenok United FC
 Lalenok United FC
2
  • Disiplina Ekipa
  • Disiplina Jogador
#Player Pts
12104
22002
32002
42002
52002
61001
71001
81001
91001
101001
111001
121001
131001
141001
151001
161001
171001
181001
191001
201001
211001
221001
231001
241001
251001
261001
271001
281001
291001
301001
311001
321001
331001
341001
351001
361001
371001
381001
391001
401001
411001
421001
431001
441001
451001
461001
471001
481001
491001
501001
511001
521001
531001
error:
P